Začalo to v roce 2011, kdy se z občanského sdružení zrodila obecně prospěšná společnost. Poskytování aktuálních informací se stalo našim posláním. Uvědomujeme si, jak je naše město i region výjimečný a unikátní. Vážíme si každého návštěvníka, který vnímá krásu, ale i zranitelnost kraje pod Pálavou. Snažíme se přispět k její ochraně správnou a aktuální informací.

Informační servis

Staráme se o informační servis krásného Mikulova i turistické oblasti Pálava. Spektrum našich služeb je opravdu široké, od poskytování informací o službách, turistických zajímavostech, kulturních akcí a dopravním spojení, přes rezervace ubytování, stravovaní, vinných sklípků až po organizaci zážitkových programů, nezapomenutelných prohlídek města Mikulova a exkluzivních programů pro kongresy, firemní a společenské akce.

Naši lidé

Kdo jiný než zaměstnanci, externí pracovníci a dobrovolníci nám pomáhají naplňovat naše vize. Jsme na ně patřičně hrdi a vážíme si jejich obětavosti, zodpovědného přístupu a velkého pracovního nasazení.

Náš tým získal řadu významných ocenění. Jsme oficiální turistické informační centrum České republiky, jsme členem Asociace turistických informačních center ČR, členem sítě turistických informačních center Jihomoravského kraje a členem zájmového sdružení právnických osob Mikulovsko-destinační společnost. Seznamte se s námi.

Jsme také kreativci, marketingoví experti a produkční

Tvoříme vlastní propagační materiály, aktualizujeme centrální databázi služeb v cestovním ruchu, jsme spoluautoři metodiky poskytování informací, podílíme se na tvorbě marketingových kampaní a významných strategických dokumentů. Tvoříme nové produkty s vlastní produkcí. Umíme zaujmout originálním nápadem.