Fašanková obchůzka

Tradiční obchůzka veselých maškar, koblihy, koláče, výborný svařák, ochutnávky vín i pálenek,  to vše nabízí fašankové veselí v Mikulově. My u toho samozřejmě nemůžeme chybět! Přijďte se veselit, než začne půst!

Svatomartinská světýlka

Každým rokem svoláváme královskou družinu Svatomartinských světýlek. Za zvuku bubnů zapálíme pochodně a rozsvítíme stovky Svatomartinských světýlek. Vyzveme všechny příchozí a klidným to krokem vyrazíme na zámecký vrch přivítat našeho pana krále.

Zahrádka U zvědavých husiček

V době Svatomartinský slavností na zahrádce U zvědavých husiček očekáváme příjezd sv. Martina, připíjíme si mladým vínem a připravujeme pro vás podle tradičních receptur martinské koláče, bramborové placky a další dobroty.

Vítání jara, Velikonoce

Vítání jara a Velikonoce máme opravdu nejraději. Celou zimu se těšíme, až vás přivítáme na mikulovské náměstí. Kraslice, pomlázky, mazance, koláče i vařečky nabízíme na našem jarem vyzdobeném stánku.

Bílé Vánoce s vůní svařeného vína

V době Adventu pro vás připravujeme stánek s tím nejlepším svařákem, místními dobrotami a originálními suvenýry. Najdete nás na mikulovském náměstí před budovou infocentra a náš stánek určitě nepřehlédnete!